Stroje MSF na převíjení folií

 

Stroje na převíjení folií řady MSF jsou určeny na převíjení folií typu papír, strečové folie, PE folie a dalších typů z velkých JUMBO návinů na náviny malé, malospotřebitelské.

Například stroj MSF03 umožňuje převíjení strečové folie v síle 12-35 mikronů, různé šíře, z JUMBO návinů o hmotnosti 60 kg. Délka návinu je přesně nastavitelná z OP stroje libovolně v metrech.

Funkce stroje MSF03: Mezi upínací kužele se uloží na jednu stranu velký JUMBO návin převíjené folie a na druhou stranu prázdná dutinka, na kterou se přichytí převíjená folie. Na malém OP se nastaví potřebná délka navinuté folie v metrech. Stroj se spustí tlačítkem Start a začne proces převíjení. Po navinutí zadané délky se stroj sám zastaví. Výhodou jsou náviny přesné délky v metrech, zejména při změně síly, nebo mechanických vlastností folie.
Obsluha přeřízne pás navíjené folie, malý návin vyjme, vloží další dutinku a celý proces převíjení se opakuje.

Příslušenství převíjecích strojů:

  • Manipulační stůl, který uložen pevně na převíječce. Uloží se na něj JUMBO návin, který se dovalí na stavitelný doraz a JUMBO návin se jednoduše upne do rychloupínačů ramen stroje. Následně se překlopí a může začít proces převíjení.

  • Manipulační vozík - mobilní zdvižná plošina s nožním ovládáním, zařízení je určeno pro snazší nakládání, převoz a skládání JUMBO návinů. Plošina má zdvih od 450 - 1000 mm nad zemí, nosnost 120 kg s možností pojezdu. Na manipulační vozík naloží obsluha JUMBO náviny, převeze je k manipulačnímu stolu převíječky, JUMBO náviny zvedne manipulačním vozíkem a převalí na stůl převíječky, upne do upínačů, následuje proces převíjení.

  • Koš na uložení prázdných dutinek je umístěn nad převíjecím strojem. Zde si obsluha stroje uloží zásobu prázdných dutinek a zrychlí se tím proces převíjení malých návinů.

  • Sada výměnných rychloupínačů umožňuje rychlou výměnu za jiný průměr podle průměru dutinky.

  • Stroj GPM na skupinové balení čtyř nebo šesti kusů špulek malospotřebitelských návinů do strečové folie. Jedná se o ekonomické skupinové balení a náhradu balení malospotřebitelských návinů do krabic.

 

Stroj na převíjení folií MSF 01 Stroj na převíjení folií MSF 02 Stroj na převíjení folií MSF 03

GPS Global Pack Service – Individuální řešení vašich potřeb 

Navštivte též naší divizi Balicí stroje na www.stroje-vlasim.cz
Kontakt: office@gpservice.cz, tel. +420 317 847 216 | Webmaster: radek.simko@gmail.com
Administrace