Montážní a kontrolní přípravky – pracoviště

Pro rychlou a přesnou montáž – kompletaci výrobku vám navrhneme montážní přípravek - pracoviště. Montážní pracoviště může plnit též funkci kontrolního pracoviště.

Pracovník vloží díl do přípravku, následně dojde k automatickému upnutí dílu. Pracovník provede montáž dalších komponentů. Následně buďto automaticky po určitém čase, nebo stiskem tlačítka proběhne kontrola kompletnosti a správného osazení výrobku. Pokud je výrobek kompletní, v pořádku, dojde k jeho uvolnění a pracovní cyklus se opakuje. Pokud není kompletní nebo správně osazen, k jeho uvolnění nedojde. Optický nebo zvukový signál na tento stav upozorní pracovníka a systém detekuje konkrétní chybu. Pracovník provede opravu – kompletaci výrobku.

Montážní pracoviště je podle potřeby osazeno různými šroubováky, lisy, značícím zařízením, pomocnými mechanismy, atd. Součástí montážního a kontrolního přípravku – pracoviště je pracovní stůl, potřebné formy, mechanismy, snímače, pneumatické prvky, elektroinstalace a řídící systém.

Montážní a kontrolní pracoviště se zobrazováním dat Montážní a kontrolní přípravek Montážní pracoviště s elektrickým utahovákem Lisovací přípravek

GPS Global Pack Service – Individuální řešení vašich potřeb 

Navštivte též naší divizi Balicí stroje na www.stroje-vlasim.cz
Kontakt: office@gpservice.cz, tel. +420 317 847 216 | Webmaster: radek.simko@gmail.com
Administrace