Nacházíte se → Datovací zařízení tepelné

Datovací zařízení tepelné

Standardní velikost tisku je 50x60 mm a 120x60 mm

Použití našich termotiskáren je zejména na balicí stroje vertikální hadicové, horizontální hadicové a v různých dalších variantách na tisk na krabičky, etikety, atd.

Provedení tisku je různé podle použitého štočku, který Vám vyrobíme podle Vašich požadavků, například text, číselné značení, čárový kód, logo firmy, atd.

Litery (číslice, písmena,…) vyrábíme ocelové kalené, mosazné a můžeme Vám je dodat i na Vaše datovací zařízení od jiného výrobce.

Termotiskárny firmy GPS Global Pack Service naleznete na různých balicích strojích různých firem (Starpack, Sellier Bellot, …) a u různých zákazníků, např. Podravka Lagris, Essa Pack, Agrimex, Vinica Gastra, Contipro a mnoha dalších.

Pro zpracování nabídky nám zašlete tyto základní informace: velikost plochy tisku, obsah tisku, velikost písmen a číslic, typ stroje, na kterém bude zařízení tisknout (kontinuální, diskontinuální), pokud bude pracovat samostatně, co potřebujete potiskávat – značit.

Termotiskárna DD50
Termotiskárna DD50

Dotisk etiket
Dotisk etiket

Dotisk krabiček
Dotisk krabiček

Dotisk etikety a aplikace přes hranu sáčku
Etiketování L

Základní řada

DD 50, DD 60, DD 70, DD 80, DD 100

Řada termotiskáren umožňuje rychlou a jednoduchou změnu obsahu tisku. Zařízení je malé, jednoduché, moderní koncepce, nevyžadující žádnou zvláštní údržbu. Pracuje na principu mechanického ražení přes termopásku. Pomocí jednoduchého uchycení lze termotiskárnu provozovat na různých zařízeních a různých balicích strojích. Na různý obalový materiál (PP, PP, AL folie, papírové folie, vícevrstvé kašírované folie) lze razit během pracovního cyklu široký rozsah informací (název produktu, logo, datum výroby, datum spotřeby, čárový kód, atp.).

Výkon zařízení: až 100 ražení/min. podle šíře termopásky a razícího kroku. Výkon lze zvýšit pomocí speciálního zařízení.
Šíře pásky: 30 až 100 mm
Maximální délka posuvu pásky: 100 mm

GPS Global Pack Service – Individuální řešení vašich potřeb 

Navštivte též naší divizi Balicí stroje na www.stroje-vlasim.cz
Kontakt: office@gpservice.cz, tel. +420 317 847 216 | Webmaster: radek.simko@gmail.com
Administrace